top of page

   Bean to bar шоколад   

Шоколад bean to bar
Як дегустувати шоколад
   Bean to bar шоколад   

Шоколад bean to bar - це смак і аромат тих какао-бобів, з яких він виготовлений. Як вино та кава, какао має широкий вибір смаків і ароматів. Велике значення має сорт какао і регіон, в якому він росте. Для кожного регіону характерний свій смак.

 

Для нас дуже важливо зберегти і підкреслити цей смак на всіх етапах виробництва. Адже іншими способами ми зробити цього не зможемо, тому що не використовуємо добавок і консервантів. Тільки какао-боби, нерафінований тростинний цукор, трохи какао-масла.

 

Такий спосіб виробництва називається "bean to bar" (від какао-бобу до плитки шоколаду). В процесі виготовлення: какао-боби перебираються вручну, делікатно обсмажуються, чистяться від лушпиння та перемелюються до 48 годин на гранітному млині c додаванням цукру, інколи какао-масла.

Stranger підбирає какао-боби вищого сорту - які вирощується в особливих географічних мікрокліматах або теруарах. Це допомагає створювати шоколади з унікальними, неповторними смаковими профілями, щоб дивувати гурманів та дарувати задоволення від справжнього продукту.

   Як дегустувати шоколад   

Stranger створюється для насолоди, а не для звичайного поїдання солодощів! Тому хотілося б нагадати, як правильно дегустувати шоколад bean to bar.

Шоколад не повинен зберігатися в холодильнику. Вважається, що найкраще шоколад розкриває свої смакові якості при температурі не більше 20˚C.

Переконайтеся, що Ви не голодні. Інакше, Ви просто не помітите смаку. Хто приступив до дегустації відразу після обіду повноцінно не відчує багатство і розмаїття смаків шоколаду.

Краще підготувати до тестування шматочки маленького розміру (6 х 6 мм). Після тестування кожного зразка, треба робити кілька ковтків води, щоб усунути післясмак.

Вода повинна бути кімнатної температури, щоб не притупляти рецептори і не затримувати танення наступного шматочка шоколаду. В якості альтернативи воді, можна використовувати звичайний білий хліб.

Ідеальний шоколад повинен бути блискучим. При розламуванні з дзвінким, різким хрускотом.

Якісний шоколад повинен танути в роті, мати бархатисту текстуру, в той час як низькоякісний шоколад може здатися жирним або восковим.

Під час дегустації можна почути найширшу гаму ароматів і смаків. Від фруктових нот, аромату цитрусових, ягід, карамелі і горіхів - цей список можна продовжувати до нескінченності. Але все це відноситься до шоколаду bean to bar.

До складу шоколаду входить до 600 з'єднань, які формують букет ароматів і смаків шоколаду (для порівняння, у вині їх близько 1500).

IMG_4918.jpg
bottom of page