top of page

   Bean to bar шоколад   

Шоколад bean to bar

   Bean to bar шоколад   

Шоколад bean to bar - це смак і аромат тих какао-бобів, з яких він виготовлений. Як вино та кава, какао має широкий вибір смаків і ароматів. Велике значення має сорт какао і регіон, в якому він росте. Для кожного регіону характерний свій смак.

 

Для нас дуже важливо зберегти і підкреслити цей смак на всіх етапах виробництва. Адже іншими способами ми зробити цього не зможемо, тому що не використовуємо добавок і консервантів. Тільки какао-боби, нерафінований тростинний цукор, трохи какао-масла.

 

Такий спосіб виробництва називається "bean to bar" (від какао-бобу до плитки шоколаду). В процесі виготовлення: какао-боби перебираються вручну, делікатно обсмажуються, чистяться від лушпиння та перемелюються до 48 годин на гранітному млині c додаванням цукру.

chocolate maker

STRANGER підбирає какао-боби вищого сорту - які вирощується в особливих географічних мікрокліматах або теруарах. Це допомагає створювати шоколади з унікальними, неповторними смаковими профілями, щоб дивувати гурманів та дарувати задоволення від справжнього продукту.

bottom of page