top of page

   Bean to bar шоколад   

Шоколад bean to bar
Як дегустувати шоколад

   Bean to bar шоколад   

Шоколад bean to bar - це смак і аромат тих какао-бобів, з яких він виготовлений. Як вино та кава, какао має широкий вибір смаків і ароматів. Велике значення має сорт какао і регіон, в якому він росте. Для кожного регіону характерний свій смак.

 

Для нас дуже важливо зберегти і підкреслити цей смак на всіх етапах виробництва. Адже іншими способами ми зробити цього не зможемо, тому що не використовуємо добавок і консервантів. Тільки какао-боби, нерафінований тростинний цукор, трохи какао-масла.

 

Такий спосіб виробництва називається "bean to bar" (від какао-бобу до плитки шоколаду). В процесі виготовлення: какао-боби перебираються вручну, делікатно обсмажуються, чистяться від лушпиння та перемелюються до 48 годин на гранітному млині c додаванням цукру, інколи какао-масла.

chocolate maker

Stranger підбирає какао-боби вищого сорту - які вирощується в особливих географічних мікрокліматах або теруарах. Це допомагає створювати шоколади з унікальними, неповторними смаковими профілями, щоб дивувати гурманів та дарувати задоволення від справжнього продукту.

   Як дегустувати шоколад   

Stranger створюється для насолоди, а не для звичайного поїдання солодощів! Тому хотілося б нагадати, як правильно дегустувати шоколад bean to bar.

Шоколад не повинен зберігатися в холодильнику. Вважається, що найкраще шоколад розкриває свої смакові якості при температурі не більше 20˚C.

Переконайтеся, що Ви не голодні. Інакше, Ви просто не помітите смаку. Якщо приступити до дегустації відразу після обіду, можна не відчути розмаїття смаків шоколаду.

Краще підготувати до тестування шматочки маленького розміру (6 х 6 мм). Після тестування кожного зразка, треба робити кілька ковтків води, щоб усунути післясмак. Не запивайте кавою.

Вода повинна бути кімнатної температури, щоб не притупляти рецептори і не затримувати танення наступного шматочка шоколаду. В якості альтернативи воді, можна використовувати звичайний білий хліб.

Ідеальний шоколад повинен бути блискучим. При розламуванні з дзвінким, різким хрускотом.

Якісний шоколад повинен танути в роті, мати бархатисту текстуру, в той час як низькоякісний шоколад може здатися жирним або восковим.

Під час дегустації можна почути найширшу гаму ароматів і смаків: фруктові ноти, аромат цитрусових, ягоди, карамель, горіхи. Цей список можна продовжувати до нескінченності, але все це відноситься до меланжерного шоколаду bean to bar.

До складу шоколаду входить до 600 з'єднань, які формують букет ароматів і смаків шоколаду (для порівняння, у вині їх близько 1500).

Приємної дегустації!

tasting
bottom of page